Prowadzisz firmę sprzątającą? Jak wybrać dobrą hurtownię środków czystości?

Firma sprzątająca musi stale zaopatrywać się w profesjonalne środki czystości, dzięki którym pracownicy będą mogli szybko uporać się z każdym brudem. Poza tym takie detergenty muszą być sprawdzone i bezpieczne, aby nie zniszczyły czyszczonej powierzchni, a ich opary nie mogą być toksyczne dla ludzi. Dlatego kluczem do sukcesu i zdobycia wielu zleceń będzie nawiązanie współpracy z renomowaną hurtownią środków czystości. A jak dokonać właściwego wyboru?

Szeroki asortyment i korzystna oferta cenowa

Firmy zajmujące się sprzątaniem dużych obiektów potrzebują różnego rodzaju środków czystości w ilościach hurtowych. Dlatego muszą znaleźć hurtownię, która będzie w stanie dostarczyć im na czas wszystkie niezbędne preparaty. Dobra hurtownia środków czystości powinna posiadać szeroki asortyment produktów do czyszczenia i impregnowania każdego rodzaju powierzchni. Poza tym w ofercie takiej hurtowni nie może zabraknąć środków kosmetycznych oraz akcesoriów do sprzątania. Stali klienci, którzy regularnie składają duże zamówienia, będą również zainteresowani rabatami i ofertą indywidualnie przygotowaną pod ich potrzeby.

Sposób składania zamówień

Szukając hurtowni środków czystości do stałej współpracy, warto zwrócić uwagę na sposób składania zamówień. Ważne, aby procedura ta była przejrzysta i nie zajmowała wiele czasu. Dużym ułatwieniem będzie możliwość zamówienia produktów przez Internet oraz możliwość przejrzenia katalogów produktowych wraz z wyszczególnionymi cenami. Na stronie internetowej hurtowni musi się znaleźć wyszukiwarka, dzięki której klient szybko wybierze interesujący go środek czystości, a wszystkie produkty powinny zostać pogrupowane w czytelne kategorie i być należycie opisane wraz z przeciwwskazaniami do ich stosowania. Dobrym rozwiązaniem będzie również przydzielenie danej firmie sprzątającej konsultanta, który pomoże złożyć zamówienie i odpowie na wszystkie pytania dotyczące oferty oraz zawsze będzie pod telefonem.

Wygodna i bezpieczna dostawa

Ostatnim, ale równie ważnym elementem jest wygodna i bezpieczna dostawa zamówionych produktów. Ponieważ środki czystość w trakcie transportu muszą być odpowiednio zabezpieczone i właściwie od siebie odizolowane. Poza tym hurtownia środków czystości powinna gwarantować terminową dostawę oferowanych przez siebie produktów, a każde opóźnienie musi się wiązać z odpowiednią rekompensatą dla klienta. Planując dostawę, najlepiej będzie umówić się na stałe pory odbioru towaru w godzinach porannych, by zdążyć, rozładować towar przed rozpoczęciem pracy.

Dobra hurtownia środków czystości powinna oferować swoim klientom wysokiej klasy produkty od renomowanych producentów oraz proponować rynkowe nowości i atrakcyjne zniżki. Wówczas współpraca przebiegnie bezproblemowo, a firma sprzątająca będzie mogła świadczyć usługi na najwyższym poziomie.