3 szkolenia kosmetyczne, które warto zrobić

Zamierzasz otworzyć swój własny gabinet medycyny estetycznej? Zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę, aby konkurować z najlepszymi w branży? Niewątpliwie bardzo ważną kwestią jest zadbanie o zdobycie odpowiedniej wiedzy w zakresie usług, jakie chcesz oferować swoim klientom. Aby zaistnieć na rynku, należy się wyróżniać. Dzięki naszym szkoleniom poznasz tajniki wykonywania poszczególnych zabiegów i zyskasz szansę posiadania bezkonkurencyjnego gabinetu kosmetycznego na rynku. Sprawdź, z jakich warsztatów warto skorzystać.

Szkolenie lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to zabieg pozwalający na bezinwazyjne modelowanie sylwetki. W ostatnich latach cieszy się on wyjątkową popularnością, gdyż efekty widoczne są już po pierwszej z iniekcji. Podczas szkolenia z przeprowadzania zabiegu lipolizy iniekcyjnej zdobędziesz zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną z zakresu bezoperacyjnej redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą preparatu pozwalającego na jej rozpad i wydalanie z organizmu.

Szkolenie mezoterapia frakcyjna

Szkolenie z przeprowadzania mezoterapii frakcyjnej pozwoli Ci poznać nowoczesny sposób na ujędrnienie skóry i zminimalizowanie zmarszczek. Zabieg ten polega na stymulacji naskórka poprzez wykonanie mikro nakłuć i wprowadzeniu odpowiedniego preparatu w głąb skóry. Mechaniczna stymulacja pobudza włókna kolagenu i elastyny do produkcji. Nie bez powodu mezoterapia frakcyjna to chętnie wybierany zabieg przez klientki salonów estetycznych. 

Szkolenie z wypełniania ust

Decydując się na otwarcie swojego gabinetu kosmetycznego, warto wprowadzić do oferty zabiegi, które cieszą się popularnością wśród klientów. Jednym z nich niewątpliwie jest wypełnianie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten pozwala nie tylko poprawić ich kształt, ale także dostatecznie je nawilżyć. Podczas szkolenia z wypełniania ust masz szansę zdobyć wiedzę i doświadczenie od trenerów, którzy od lat zajmują się medycyną estetyczną. Warsztaty te sprawdzą się niezależnie od poziomu Twojego zaawansowania, a techniki, jakie poznasz podczas nich, pozwolą Ci usprawnić codzienną pracę. 

Dlaczego warto się szkolić?

Warto wspomnieć, że podczas szkoleń będziesz mieć szansę samodzielnie przeprowadzić zabieg pod czujnym okiem ekspertów na modelkach, które zapewnione są przez organizatora. Warsztaty pozwolą Ci poznać wszelkie wskazania i przeciwwskazania dotyczące przeprowadzenia zabiegu. Dodatkowo wiedza, jaką zdobędziesz, umożliwi Ci samodzielne dawkowanie i dostosowywanie ich w zależności od potrzeb pacjenta. 

To, co wyróżnia nasze szkolenia to indywidualne podejście do każdego z kursantów. Warsztaty przeprowadzane są w małych, 4 – osobowych grupach, dzięki czemu masz szansę nie tylko nauczyć się, na czym polegają zabiegi, ale także poznać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Dodatkowo po szkoleniu otrzymasz komplet materiałów szkoleniowych oraz certyfikat zaświadczający o zdobyciu nowych umiejętności.